Krátke postrehy od pána Kysuckého

V Európe sa zvyšuje sucho.

V Európe sa zvyšuje sucho. Teda prší stále menej. Hlavne v západnej Európe a strednej Európe. Už významne menej je toto zvyšujúce sa sucho na Ukrajine a v Rusku. Prečo? Moja odpoveď je veľmi nepríjemná pre globalizáciu a slobodnú tržnú zločineckú ekonomiku.

Okolo roku 2010, už neviem presne, bola veľká ropná havária v Mexickom zálive. Vtedy súkromná ropná spoločnosť – skutoční vlastníci neznámi – spôsobila túto obrovskú haváriu. Ja tvrdím, že do Mexického zálivu – do morských hĺbok vytieklo obrovské množstvo „ťažkej surovej“ ropy. Je to tak ohromné množstvo a v takých hĺbkach, že sa nedá jednoduchým a lacným spôsobom vyťažiť. Ale Golfský teplý prúd vyteká z Mexického zálivu. A tento prúd sa postupne spomaľuje, kvôli tejto mase ropy v hĺbkach Mexického zálivu. Takže na sever k Európe priteká stále menej teplej vody z juhu. Na severe sa z teplej vody Golfského prúdu vyparuje obrovské množstvo vody. Zo studenej vody sa pri nízkych teplotách na severe vyparuje len veľmi málo vody..... ! Chápete? Intenzita vyparovania vody je všeobecne fyzikálne preskúmaná!! Tak prečo nie sú na internete zverejnené tieto informácie?

U nás na dedine, odkiaľ pochádzam, vždy keď prichádzali mraky od severo-západu, tak sme vedeli, že za pár hodín bude pršať..... a iné klimatické situácie jasne určovali, čo bude nasledovať. V roku 2017 a viac v r. 2018 som si všimol toto : mračná zo západu už väčšinou nepriniesli žiadne dažde, len mraky, zníženie teploty, ale skoro vôbec nepršalo. Naopak, začali prichádzať mraky z „východu“...!!!!! To  nikdy nebolo!!!! A práve z týchto mrakov z východu pršalo vždy....!! Ako je možné, že toto si nevšimli profesionáli, zaujímajúci sa o predpoveď počasia? Nie sú to somári? Ale sú slabosi a nechcú mať problémy, ak majú svoje peniaze „za hovno“....?

Ako bude ďalej prúdiť z Mexického zálivu k Európe menej teplej vody, tak sa bude zvyšovať sucho v Európe.... !! Jasné?!
Preto ak chce Európa, teda EU, riešiť sucho, tak sa musí financovať realizácia odstránenia obrovských množstiev ropy z hĺbok Mexického zálivu. Čím skôr, tým lepšie. Pretože zotrvačnosť morských prúdov je asi viac ako 10 rokov – už to z tohto prípadu trochu tušíme. Takže Česká republika, Slovensko, Maďarsko ....Nemecko, Škandinávia musia vyčleniť ťažké miliardy EUR na ekológiu v Mexickom zálive......

Je teda jasné, že slobodná tržná ekonomika je „KATASTROFA“. V tomto prípade je to doslova, ale je to vždy a všade tak....!! Jasné, že súkromní majitelia tejto ropnej spoločnosti (Britiš petroleum) najskôr firmu „vytunelovali“ a potom sa na všetko „vysrali“..... ha, ha. Normálny, teda prirodzený, systém uvažovania by mal byť však takýto: Ty si zabil mňa, ty si zabil moje podnikanie, ty si zničil moju ekonomiku , Ty ....... Tak My zabijeme a zničíme Teba  aj celú Tvoju rodinu a všetkých, ktorí mali zisky z tohto podvodu proti mne....... ha, ha. Alebo nesúhlasíte? Chcete byť zabití a „vysušení“ západnými sviňami“?
Na tomto prípade je  jasné, že všetko súvisí so všetkým. A nikto si nesmie myslieť, že zločinecky sa skryje za GLOBALIZÁCIU a „primitívnu“ tržnú ekonomiku!! Dokazujem v knihe „Obroda Slovanov“ jasne, že slobodná tržná ekonomika je tá najprimitívnejšia ekonomika existujúca v tomto vesmíre!!  Preto na tejto maličkej planéte sa musí vytvoriť systém moci, ktorý zabezpečí odplatu každému, kto poškodí ostatných ..... Ak zabije, bude zabitý!!

Vlastníci tejto spoločnosti musia zodpovedať svojimi majetkami aj životmi za životy iných a nielen „vytunelovanými s.r.o.“........ Nikde sa tieto zločinecké svine nesmú na tejto planéte ukryť. Treba ich súdiť podľa princípov „Cena človeka“ (kniha OS), teda prípadne aj „zabiť“ všetkých, aj ich rodinných príslušníkov, ak ani oni nebudú schopní zaplatiť za škody svojich súrodencov, rodičov, „zmluvne spriaznených kamarátov“....., od ktorých brali peniaze.