Ostatné knihy od P.P. Kysuckého

Obsah knihy "Zbytočná vakcinácia!:

Úvod

 1. Prečo neverím demokratickým lekárom
 2. Okamžitá jednoduchá liečba koronavírusu
 3. Rozvinutá komplexná liečba koronavírusu
 4. Liečba ťažko chorých
 5. Dezinfekcia
 6. Rúška a respirátory
 7. Jednoduchá prevencia proti koronavírusu
 8. Ruská metóda trvalej prevencie
 9. Prečo nevakcínovať proti koronavírusu
 10. O „životospráve“ ľudí, ktorí neboli chorí celý život
 11. Ako funguje súčasná demokratická zdravotnícka mafia
 12. Prvý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR
 13. Druhý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR

Záver

 

ÚVOD:

Nechcel som písať takúto jednoduchú knihu, keď už píšem stále len filozoficko-psychologické analýzy. Ale nakoniec som to už nevydržal, čo sa to deje....? Do akého stupňa sa dostal tento sionistický podvod s koronavírusom??..... Ako je možné, že totálne zlyhali lekári na Slovensku aj v Čechách? To, že Západ je zdegenerovaný, to je jasné už asi 20 rokov a o tom podrobne píšem hlavne v mojej poslednej knihe Obroda Slovanov, že Západná civilizácia a aj Západné národy budú zničené.... a premenené..... a Slovanská civilizácia zavládne nad celou Európou.... a bude vládnuť na tejto planéte.... Ale, že už aj Slovenskí lekári sú takí nevzdelaní a zdegnerovaní.... a majú strach...?! ako Západní ľudia?

A tak som bol donútený napísať túto knihu, ktorú by som hlavne charakterizoval, ako „povstanie ducha Slováka, duchovne víťazného Slovena“ proti sionistickému podvodu s koronavírusom........

To, že je to podvod a koronavírus je úplne ľahko liečiteľná choroba, som si istý!!

Opakujem, slovenskí aj českí lekári sklamali na celej čiare....... spriahli sa s týmito sionistickými Západnými Vatikánskymi zločincami proti ostatným, ktorí sa nevedia brániť.... Budú všetci súdení za toto „spiknutie“ proti národu!!!! A podľa „zásluh“, kto sa ako zaslúžil o likvidáciu ekonomiky Slovenska a Česka, budú odsúdení.... Určite navrhujem uplatniť tresty podľa mojej Kapitoly 17 – Cena človeka v knihe Obroda Slovanov.........

A lekári a nemocnice musia byť súdení podľa toho, koľko ľudí „vedomým neliečením“ a neospravedlniteľnou nevedomosťou, ako lekár aj nemocnica – zabili......!!

Len trochu odbočím. Viete, prečo je Vatikán (sionistická obchodná organizácia, ktorí sfalšovali Bibliu) úhlavný nepriateľ Slovákov aj všetkých Slovanov? Prečítajte si moju druhú knihu „Kresťanská civilizácia je omyl“.... a pochopíte!

..... A tak som použil rôzne moje staršie články, upravil ich, niečo som dopísal a túto knihu som napísal za 4 dni...... Pretože sa hovorí : „Kto rýchlo dáva, dva krát dáva.“ No uvidíme ....

Kniha má z toho dôvodu určite chyby a je jednoduchá. Pretože táto kniha aj tak nie je vedecká príručka, ale hlavne súhrn mojich celoživotných praktických vedomostí, ako sa liečim sám. A k tomu veľmi rád uvádzam metódu MMS, o ktorej mám vynikajúce reálne referencie.

Nesúhlaste so mnou. Je možné, že tu uvádzané liečebné postupy fungujú len na mne a mne podobných ľuďoch a na 80 % ostatných nebudú tak fungovať! Hoci ja mám svoje skúsenosti, že každého, koho som ja „liečil“ na koronavírus, zaberala moja liečba na 100 %!! Vyliečil som 6 ťažkých prípadov, ktorí mali horúčky vyššie ako 38°C (dokonca jeden známy mi tvrdil, že mal večer o 23:00 hod. 40°C, neveril som mu...). a už sa im ťažko dýchalo...... A asi 20 ľahkých prípadov, ktorí mali horúčku nižšiu ako 38°C a mali len mierne alebo žiadne ťažkosti s dýchaním.... Všetci sa však už po 3 dňoch cítili zdraví!!??

Ja nie som lekár, som ale „múdro sa učiaci“ pacient.... Som si istý, že pre vás 99 % čitateľov bude min. 95 % informácii takého charakteru, že ste to ešte nikdy nepočuli, čo sa teraz dočítate v tejto malej knižke.

Väčšina súčasných „demokratických“ lekárov majú „profesionálne zatmenie mozgov“..... A k tomu väčšina majú ešte strach......... tak nech teda idú do riti.... Táto privilegovaná lekárska vrstva spoločnosti, ktorá v tejto koronavírusovej kríze totálne zlyhala a zradila národ!, sa musí zlikvidovať...... navrhujem reformu zdravotníctva, ktorá zníži počet lekárov o 50 %, náklady na zdravotníctvo a lieky min. o 50 % a pritom výrazné zlepšenie zdravia populácie do 5 rokov.... podľa princípov uvádzaných v mojej knihe Obroda Slovanov.

 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Zbytočná vakcinácia......., ktorá bola vydaná vo februári 2021 sa už dopredáva..... Táto knižka má 77 strán formátu A5. Druhé vydanie tejto knihy sa volá „Nebezpečná vakcinácia“ a je významne doplnená a rozšírená – má 134 strán formátu A5. Preto sa táto prvá knižka „Zbytočná vakcinácia predáva so zľavou 40 %. Napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke s dopravou poštou minimálny počet 5 ks a max. 20 ks kníh za cenu 2,10 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné :

 • Pre 5 až 7 ks kníh – 9 EUR
 • Pre 8 ks až 20 ks kníh – 15 EUR

Myslíme si, že takýto nákup viac kníh za zníženú cenu bude vhodné hlavne pre „vystrašené“ obecné úrady a iné štátne organizácie....... Ale samozrejme, že aj pre firmy, ktorých konatelia sú schopní nezávislého myslenia a hlavne aj konania.........

V tom prípade nám píšte objednávku na náš mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.

Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.

O novej knihe „Nebezpečná vakcinácia“ sú informácie na samostatnom linku na týchto našich web stránkach.