Prednášky P. P. Kysuckého - Objednávka

Na základe návrhov našich sympatizantov sme sa po dohode s p. Kysuckým rozhodli ponúkať prednášky pána Kysuckého pre záujemcov.

Objednávku na prednášku p. Kysuckého môže zaslať ktokoľvek – fyzická aj právnická osoba. Teda doslova aj skupina kamarátov.......... Podstatné je, že počet poslucháčov tejto prednášky bude min. 20!

Prednášky sa môžu realizovať kdekoľvek na Slovensku alebo v Česku, ale vždy len v sobotu a nedeľu od 17:00 hod. Ak bude prednáška v Česku, tak ak vzdialenosť miesta a prednášky od Žiliny bude väčšia ako 250 km, tak je potrebné, aby počet účastníkov bol aspoň 30. Prednáška bude trvať asi 3 hodiny.

Prednáška bude zo strany pána Kysuckého a teda aj nášho OZ, bezplatná!

V prípade záujmu vyplňte túto Objednávku a zašlite nám je aspoň 2-3 týždne dopredu.

Prednášku objednáte odoslaním vyplnenej objednávky (na stiahnutie tu) na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo vyplnením dotazníka nižšie.


Objednávka prednášky pána P. P. Kysuckého

Objednávame prednášku pána P. P. Kysuckého, autora jeho poslednej knihy „Obroda Slovanov“

Poznámka:
Je potrebné, aby Objednávateľ „poznal“ všetkých účastníkov tejto Prednášky. Pretože ak bude organizovaná veľká „masová“ Prednáška, kde bude viac ako 40-700 účastníkov, tak sa na takejto masovej prednáške môžu objaviť aj „demokratickí policajní provokatéri“. Takéto provokácie pán Kysucký vie veľmi dobre riešiť, má s tým viac ako 10-15 ročné osobné skúsenosti, ale jednoducho treba sa pri takomto počte účastníkov na toto pripraviť aj zo strany Objednávateľa a organizátora.

Na základe vyššie uvedenej Objednávky Vám naše OZ odpovie do 3-5 dní a potvrdí, odmietne, alebo dohodne s Vami iný termín pre „Vašu Prednášku“.


1. Miesto konania prednášky (presná adresa)

2. Kontaktná osoba usporiadateľa prednášky

3. Témata

Objednávateľ uvedie 4 témy, na ktoré chce odpovede a prednášku od pána Kysuckého. Čas prednášky na tieto 4 témy bude max. 50 % času prednášky. V prípade, že Objednávateľ prednášky neuvedie žiadne témy, tak pán Kysucký bude prednášať základné filozofické otázky – asi 50% času - a potom bude odpovedať na otázky poslucháčov.

Uveďte témy:


captcha
Powered by BreezingForms