OBRODA SLOVANOV, občianske združenie, Ochodnica č. 60, 023 35 Ochodnica
Vybavuje: Ing. Pijak Pavol
Dátum: 19.5.2024


Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať "silu". V mojich knihách som jasne dokázal, že ak existuje Hmota, tak na základe Duality celého tohto vesmíru, musí existovať aj opak Hmoty a teda Nehmota. A Nehmote sa hovorí aj DUCH. Veriaci v Boha budú naklonení tejto myšlienke. A materialistom odkazujem jednoduchý dôkaz na existenciu Ducha a to placebo... Človeku podávali placebo a on sa uzdravil... To je ten Duch... Na Ducha sa človek napojí len myslením. Ako myslíte, tak dostanete. Vaše myslenie určuje Váš osud. Preto verte aj Vy "neveriaci", že placebo skutočne funguje..... Preto navrhujem, aby sme všetci, ktorí chceme pomôcť pánovi Ficovi a Slovensku, dva krát denne, vždy od 20:00 do 20:10 a ráno od 8:00 do 8:10 spoločne mysleli a prípadne aj nahlas hovorili tento dole uvedený text. Dôležité je, aby čo najviac ľudí sa spojilo v „jednu myseľ“ v danom čase!... Pretože „rozptýlené myslenie“ je málo účinné. Ale „koncentrované myslenie“ (čo najviac ľudí) presne v určený čas je tisíckrát účinnejšie!!!! Preto uvádzam konkrétny čas. A tí, ktorí sa smejú, nech si naštudujú „kvantovú teóriu“, ktorá je vynikajúci dôkaz niečoho, čo je na „úrovni myslenia“, ale vedci sa ešte neodvážili povedať, že to je „Duch“. Text „modlitby“, teda spojenia sa s Duchom tohto vesmíru, navrhujem tento:

Pán Fico sme s tebou a posielame ti "silu", aby si sa skoro úplne uzdravil a mohol opäť nastúpiť do práce pre Slovensko a Slovákov, potomkov slávnych Slovenov. Vieme, že "neutrálna sila tohto vesmíru" počuje naše myslenie a príde na pomoc pánovi Ficovi. Nech sa tak stane. Teraz a aj celý čas, dokiaľ sa pán Fico nevylieči. Nech sa tak stane. Nech sa tak stane. Ďakujeme.

Zavraždili nám Štefánika, zavraždili aj Dubčeka a teraz chcú zabiť aj Fica. Pána Fica potrebujeme, jeho čas ešte len príde.... Ak prežije!

 

S pozdravom
Pavol Peter Kysucký