V zdravom tele zdravá myseľ .... A vietor vo vlasoch

Ľahká liečba respiračných ochorení, zápalu pľúc, rakoviny, cukrovky, chrbtice, alergií ...
Znížim náklady na zdravotníctvo o 50 % za 5 rokov

Všetky texty a rady uvedené v tejto knihe nie sú ako náhrada lekárskej starostlivosti. Autor, vydavateľ, distribútori, ani ďalší ľudia, ktorí sa podieľali na vzniku tejto knihy a na jej šírení, neručia za prípadné škody, ktoré by mohli vzniknúť pri chybnej aplikácii nasledujúcich informácii. Toto je ochrana pred demokratickou zločineckou farmaceutickou a zdravotníckou medzinárodnou mafiou.

Tu uvádzané návrhy, liečebné postupy, metódy, som si vyskúšal hlavne na sebe. Ale neviem určite, ako to bude fungovať u iných ľudí. Hoci si myslím, že to tak musí fungovať u všetkých ľudí! Tvrdím, že môj overený poznatok, ako funguje záporný redox potenciál, teda zásaditá reakcia, teda prebytok elektrónov, je veľmi vážna informácia pre celý zdravotnícky systém. Ale toto sa musí vedeckým výskumom dopracovať, ako tento systém liečenia používať pre rôzne choroby a dispozície rôznych ľudí a ako zmeniť celý systém zdravotníctva. Takže toto je len začiatok a musia sa tieto tu uvádzané metódy na Slovensku „komplexne dokončiť“.  Prečo píšem na Slovensku? Pretože nikde inde toto nebudú „ochotní“ urobiť... Prečo nikde inde, je vysvetlené v knihe.

Ale je možné, že sa mýlim. Môj výskum bol časovo a aj počtom ľudí, na ktorých som „experimentoval“ vrátane seba, určite nedostatočný! Síce výsledky sú grandiózne a šokujúce! Ale môj výskum bol nielen krátky, ale aj minimalistický (vzhľadom na možnosti amatéra) a preto je skutočne možné, že sa v mnohých veciach mýlim....? Aj keď teraz, ako dávam do tlače túto knihu, tak som presvedčený, že sa nemýlim! Ale čo, ak sa mýlim?! Preto, neverte mi. Overujte si a kriticky neveriaco myslite, čo som tu napísal! Ďakujem za pochopenie.

 

Obsah knihy:

Úvod
1.    Prečo neverím demokratickým lekárom
2.    Okamžitá jednoduchá liečba respiračných ochorení
3.    Jednoduchá prevencia pre zdravie
4.    Dezinfekcia
5.    Rúška a respirátory
6.    Liečba kysličníkom chloričitým a chlórom
7.    O životospráve ľudí, ktorí nikdy neboli chorí
8.    Zázračná liečebná látka – vápno. Liečba chrbtice
9.    Z akejkoľvek respiračnej choroby Vás vyliečim za 2 hodiny!
10.    Kliešťova encefalitída a iné vírusové ochorenia. Mory v stredoveku.
11.    Pojem imunita je omyl (najväčší orgán je pokožka)
12.    Až 100 % účinnosť liečby rakoviny aj turbo-rakoviny
13.    Liečba vysokého krvného tlaku
14.    Liečba alergií a ekzémov
15.    Alzheimerová a Parkinsonová choroba
16.    Liečba cukrovky a všetkých moderných chorôb
17.    Liečba genetických chorôb
18.    Je hladovka liečivá?
19.    Zranenia športovcov
20.    Placebo a stigmaty
21.    Prečo je vakcínovanie proti koronavírusu nebezpečné
22.    Minerály
23.    Soľ nad zlato
24.    Borovica je liečebný zázrak
25.    Ako funguje súčasná demokratická zdravotnícka mafia
26.    Znížim náklady na zdravotníctvo o 50 % za 5 rokov
27.    Ako odstrániť koronavírusové vakcíny z tela
Záver

Úvod:

Toto nie je voľné pokračovanie mojich predchádzajúcich kníh „Zbytočná vakcinácia“ a „Nebezpečná vakcinácia“, ale „nové objavy“, ktoré som uskutočnil za ten krátky čas.... Preto aj názov knihy zodpovedá týmto „revolučných“ mojim novým skúsenostiam a vedomostiam.

Vysvetľujem, ako sa dá veľmi ľahko liečiť akýkoľvek typ zápalu pľúc, všetky respiračné choroby, ale aj všetky typy rakoviny a skoro všetky súčasné civilizačné choroby!!!!.... To je šok, čo som objavil... náhodou?

Napriek vynikajúcim výsledkom, ktoré som dosiahol na sebe a aj u iných mojimi metódami tu opisovanými, aj tak viem, že v mnohých veciach sa budem mýliť. Nemám potrebné teoretické vzdelanie. Ale mám „odvahu“. Pretože som amatér a žiadna „odborná kritika“ mi nedokáže zničiť moju živnosť a obživu moju, aj moje rodiny! .... Som mimo tento zločinecký mafiánsky systém! ... A ešte problém pre Satana, nemám strach.... Rád sa budem súdiť a žalovať kohokoľvek a kedykoľvek.... Prečo?....
Ak neodporujete ZLU, tak ste „nereagovaním proti ZLU“ a svojim nekonaním súhlasili so ZLOM a teda preberáte zodpovednosť za ZLO na seba.... Chápete Vy naivní a nevedomí hlupáci? Opakujem. Ak nereagujete a neodpovedáte „nesúhlasením“ na mylné názory a aj na „chybné“ a teda „Zlé“ konania a verejné vyjadrovania, tak sa okamžite stávate súčasťou „ICH myslenia“... ich „duchovnej“ úrovne“... Doslova svojím „nereagovaním a nekonaním“ potvrdzujete, že s nimi súhlasíte! Jasné?! Nič a nikto Vás z tohto nevyslobodí a ZLO, ktoré ste podporili svojím „nekonaním“ Vás „obsadí a zaujme Vašu dušu.... na večné veky... Už sa zo „záhrobia nikdy nedostanete! ....
Tak si myslím! Ale možno sa mýlim? ... Nie. Myslím si, že sa nemýlim! Na Vatikán sa neobracajte. Vatikán je sídlo Satana. Vatikán Vám nepomôže, ON končí...  V súčasnej dobe je asi ODVAHA dôležitejšia, ako vedomosti. Práve preto píšem aj túto moju v poradí 12. knihu. Musíte premýšľať a potom mať odvahu hovoriť, čo si myslíte.
Ak sa v niečom v tejto knihe mýlim, nie je to žiadny problém pre mňa, pretože som si istý, že v mnohých veciach sa musím mýliť... Však som amatér?!.... A to už nehovorím, že súčasní vedci sa mýlia tiež a skutočne oni aj tak ničomu poriadne nerozumejú! Však sa pozrite, prečo napr. nevedia liečiť rakovinu? Však údajne rakovina pred 150 rokmi asi ani neexistovala. Tak čo ONI robia? Vytvárajú nové choroby a potom ich skúmajú?!....

Je jasné, že sionisti a ostatní „zločinci“ globalisti sa budú snažiť vyvolávať nové infekčné pandémie, ako bola posledne v r. 2020 až 2021 koronavírusová pandémia. Ale po prečítaní tejto knihy sa už pravdepodobne nikdy nemusíte báť žiadnej infekčnej choroby. Všetky – aj budúce neznáme – sa budú dať liečiť veľmi ľahko a skoro zadarmo!!
Sú neuveriteľne jednoduché a veľmi lacné liečebné metódy na všetky tieto choroby, vrátane pravdepodobne aj všetkých druhov rakoviny, vysokého krvného tlaku, cukrovky, Alzhaimerovej choroby, Parkinsonovej choroby a iných degeneratívnych chorôb mozgu.... A tieto tu opísané metódy vysoko pravdepodobne fungujú aj na  rôzne údajné „genetické“ poškodenia a choroby, anomálie...
Už len totálni „nevedomci - tupci“ sa dajú opäť vakcínovať mRNA vakcínami... Pretože koronavírusový zápal pľúc (asi všetky zápaly pľúc) sa dá veľmi ľahko a skoro zadarmo vyliečiť asi za 2 dni!! Aj ten najťažší typ zápalu pľúc sa s využitím mojich liečebných metód tu uvedených, nebude liečiť dlhšie ako 2-4 dni!! A teda nikto nemusel zomrieť v nemocniciach, kde ich dopovali chemickými roztokmi, ktorými nakoniec ich mnohých aj zabili.... Títo súčasní demokratickí lekári sú žiaľ väčšinou magori! A tých, ktorí odmietali v nemocniciach zomrieť, tak ich nakoniec aj udusili ventilátormi?!... Smejem sa. Pretože v nemocniciach mali príplatky za to, ak im chorý na koronavírus v nemocnici zomrel. Chápete vy hlupáci demokratickí? Čo je zač toto demokratické „slobodne tržne podnikajúce“(mafiánske)  zdravotníctvo? Ich cieľ nie je, aby ste boli zdraví! Však by nemali žiadne zisky.
A ako to bolo „morálne“ a pravdivé zdravotníctvo za socializmu?!


Predstavte si, že budete všetci zdraví? Však na základe týchto demokratických kapitalistických zdravotníckych princípov oni skrachujú! Chápete, aká je duševná choroba celé toto zdravotníctvo?! To zdravotníctvo za socializmu bolo postavené na „normálnych“ princípoch, že štát sa snažil, aby občania boli zdraví a nemali príjmy za to, koľko predpíšu liekov, koľko vás všetkých rozrežú...... Toto je v súčasnosti Západná sionistická zločinecká demokratická zdravotnícka MAFIA!....
A to pre r. 2024 sa zvýšil rozpočet Ministerstva zdravotníctva o 1 miliardu EUR na viac 8 miliárd.... Najbohatšie ministerstvo?!... A už v januári bol Veľvyslanec USA na Ministerstve zdravotníctva o niečom jednať…. O čom asi? No o tom, ako USA firmy si z tohto rozpočtu ukroja pre seba... A to vraj máme finančné problémy?
Ak zveria Ministerstvo zdravotníctva do mojich rúk, tak max. do 5 rokov znížim náklady na zdravotníctvo min. o 50 % a pritom hlavne zásadne zvýšim zdravie celej populácie! Dokážem to, pretože som amatér! Ja nie som lekár!? Podrobne píšem môj plán v Kapitole 26.

Takto je „zdegenerovaný a tunelovaný“ celý zdravotnícky systém na Slovensku! Ale samozrejme, že nielen u nás. Všetky demokratické, tieto principiálne ideologicky a duchovne zločinecké systémy, sú také.
Vo februári 2021 bol na TA3 rozhovor s nejakým lekárom z nejakej nemocnice v Dunajskej Strede a tom, ako liečia koronavírus v ich nemocnici. Až nakoniec, po nejakom čase, sa ho reportér spýtal, že koľko vyliečia v ich nemocnici pacientov nakazených tým strašným koronavírusom. Lekár vážne povedal, že je to tak strašná choroba, že v ich nemocnici z 10 pacientov vyjde živý len jeden.... Chápete?... Pamätám sa na to dobre.... Asi TA3 túto reportáž vymaže, keď sa k ním dostane táto moja kniha... Však TA3 je vlastizradcovská TV! O nepriateľskej TA3, RTVS (do dátumu 24.4.2024), Markíze, JOJ.... proti Slovensku to vieme všetci už dávno!
Vtedy som už mal dávno overenú (v decembri r. 2020) na sebe moju metódu liečby koronavírusového zápalu pľúc. Pritom som o tejto metóde dávno predtým písal v mojich knihách „Zbytočná vakcinácia“ a „Nebezpečná vakcinácia“. Ale opakujem, na sebe som si to vyskúšal až v decembri r. 2020.
To som sa smial ako blázon, ako tých chudákov tam vraždili.... Pretože predtým som napísal na Ministerstvo zdravotníctva, že nech mi dajú 10 pacientov v nemocnici, nech ich všetkých liečia ako chcú, ale ja budem týchto 10 liečiť mojimi metódami a do 5 dní bude 9 zdravých a za ďalších 5 dní vyliečim aj toho desiateho... Nikdy mi neodpovedali. Ale listy som poslal doporučene, a kópie aj na Úrad vlády a aj ďalšie ministerstvá. Doporučené lístky mám....
Tvrdím, že nemocnice úmyselne neliečili. Prečo to tvrdím? Pretože ja som poslal asi 500 až 1000 mailov na súkromné nemocnice na Slovensku, ako sa dá ľahko liečiť koronavírusový zápal pľúc. Zoznam týchto nemocníc samozrejme tiež mám, aj mailové adresy. Ale nikto nereagoval. Kontaktoval ma len jeden lekár, ktorý chcel, aby som mu povedal moje liečebné metódy. Ja som mu navrhol, že nech mi dajú 10 pacientov v ich nemocnici, že nech ich ďalej liečia, ako vedia, ale že ja ich budem liečiť mojimi metódami a že do 5 dní budú všetci zdraví!... Chápete? Chápete, že keď ten lekár toto povedal svojmu riaditeľovi nemocnice, tak tomu sa postavili vlasy dupkom, keď si mal predstaviť, že by prišli o všetky tie zisky?! Však oni ich v nemocniciach bežne držali aj mesiac... A tí, ktorí nechceli zomrieť, tak ich nakoniec „udusili“ ventilátormi! Opakujem, viete, že za to, že im v nemocnici zomrel nejaký chorý na koronavírus, tak mali k tomu významné príplatky?! ... Nech zverejnia, koľko dostali peňazí naviac, ako im pacient na koronavírus zomrel v nemocnici!!!!......... Také tržné... slobodné...

Lekári demokratickí vás budú rezať, operovať, .... liečiť v nemocniciach... vyšetrovať.... najlepšie preventívne na 10 typov rakoviny.... Však ste pre nich zdroj zisku! A samozrejme, všetky zdravotné poisťovne na Slovensku toto podporujú a posielajú im peniaze.... Opakujem, je to mafia! Však... preboha nesmiete byť zdraví!! To by nemali tie svine lekári a hlavne súkromné nemocnice svoje zisky! Musíte vy „otroci nevedomí“ chodiť na všetky možné preventívne prehliadky.... A oni lekári a nemocnice u vás určite nejaké choroby nakoniec nájdu.... A potom vám predpíšu 5 liekov proti vysokému tlaku a 2 na nízky tlak a 1 na liečenie obličiek... Alebo vám obličky najjednoduchšie a najrýchlejšie zničia bežným Acylpyrínom... A lieky na prostatu, aby ste si zničili prostatu chemickými vitamínmi...
A tí lekári, ktorí pichali tie mRNA smrtiace vakcíny Slovákom, tí sa budú ale určite zodpovedať v „záhrobí“!

V tejto knižke píšem, ako byť doslova celý život zdravý a dožiť sa aktívne aj 100 rokov a ako sa dá veľmi ľahko liečiť aj ťažké choroby.
Ale ... V súčasnosti je skutočne množstvo vynikajúcich technológii pri operáciách. Ja som mal roztrhnutú Achilovku. Vynikajúcu operáciu mi urobili lekár a aj táto nemocnica. Takže na Slovensku je množstvo schopných a aj morálnych lekárov. Ale títo lekári sú doslova „zajatci“ tohto zločineckého systému. Oni ak by sa ozvali, tak ich prepustia a zničia... Táto zločinecká sionistická Západná demokracia veľmi ľahko zničí akýchkoľvek lekárov a aj organizácie lekárov, ak sa postavia proti týmto zločineckým sviniam. To si môžem dovoliť len ja amatér, ktorý zo systému nemám príjem a nie som na ňom „životne“ závislý.
A medzi týmito odborne schopnými lekármi sú „výnimoční“ lekári. Ale aj len obyčajní „obvodní“ lekári, ktorí sú však myslením a svojou dušou „kolektivistickí“ a doslova ľudoví!...  Títo lekári sú naši Slováci, duchom aj myslením s ľudom Slovenským... Poznáte ich aj podľa toho, že „odolali“ tlaku tohto zločineckého demokratického mafiánskeho zdravotníctva a odmietali „vakcínovať experimentálnymi mRNA vakcínami“ iných a ani sami sa nedali vakcínovať... A ak, tak prijali len dopredu dohodnuté placebo...
Žiaľ vieme, že medzi novými lekármi, farmaceutmi, vysokoškolsky vzdelanými ľuďmi...  je v súčasnosti min.  80 % „robotov“, ktorí nie sú schopní logicky rozmýšľať.... Odhadujem, že skutočných morálnych hrdinov a teda v skutočnosti aj špičkových lekárov je na Slovensku max. 10-15 %. Takže vieme, že ostatní lekári sú „nebezpeční“ pre vaše zdravie a musia byť špeciálne kontrolovaní, ako liečia a koľko majú chorých a nevyliečených pacientov....

Základný princíp liečby zápalu pľúc, ktorý som popísal v mojich dvoch predchádzajúcich knihách, funguje na všetky civilizačné choroby a hlavne aj na všetky typy rakoviny!! Máte rakovinu? Má niekto z vášho okolia rakovinu? ........ Veľmi ľahko títo ľudia s rakovinou sa vyliečia s využitím už rozpracovaných konkrétnych metód liečby podľa tejto knihy. Overil som si to v praxi – s rakovinou. Odhadujem, že až 99 % pacientov s bežnou rakovinou, ak budú dodržiavať moje prirodzené liečebné metódy podľa tejto knihy, vyliečia sa za 1 až 2 mesiace!!!
Tí, ktorí budú mať „turbo rakovinu“, z mRNA vakcín, teda v konečnom štádiu, tak liečba bude trvať min. 2-3 mesiace (podľa štádia zistenia), ale možno aj dlhšie, ale max. 4-5 mesiacov. Ale určite sa vyliečia a nezomrú. Ako posledne úplne zbytočne zomrel aj Vašo Patejdl, ktorý mal tiež „turbo“ rakovinu. Turbo rakovina sa pozná podľa toho, že táto rakovina sa zistí až v poslednom štádiu, kedy sa už chemoterapiou a ožarovaním len veľmi ťažko lieči. Aj Patejdl zomrel po “krátkej, ťažkej“ chorobe... Po turbo rakovine z mRNA vakcín. A tento typ rakoviny sa však v blízkej budúcnosti významne rozšíri.
Ale mnou objavenými a v praxi overenými liečebnými metódami sa vyliečite aj z „turbo“ rakoviny, ale nesmiete ju mať už skutočne v štádiu, že ste na smrteľnej posteli a ste len pár dní pred smrťou....
Ale samozrejme, neverte mi a pri tom používajte všetky liečebné postupy a lieky a nezmysly, ktoré Vám budú lekári dávať, aj keď tým len budú znižovať vašu imunitu.... Teda aj napriek „ich snahám“ .... sa vyliečite, ak prísne budete dodržiavať moje odporučenia podľa tejto knihy. Teda, nechajte tých „Frankeštejnov“ nech vám dávajú chemoterapie a ožarovania... (Pritom s ožarovaním by som ešte súhlasil.) Však predsa budete robiť všetko preto, aby ste nezomreli! .....  Ale popri tom dôkladne realizujte moju liečebnú metódu založenú na „zápornom redox potenciáli“... uvádzanú v tejto knihe. A ak budete dôkladne postupovať podľa základných zásad „redox potenciálu“, tak sa vyliečite do 2-3 mesiacov!

Vy priemerní ľudia ste skutočne  žiaľ sprostí, ako sa podriaďujete tejto „demokratickej mafii“, ako vás mnohí neschopní lekári, zločinecké súkromné nemocnice a celý tento „Satanský“ demokratický zločinecký systém pomaly, ale iste, vraždia...

Zomierajú vám starším rodičom, vaše deti a vnuci. Prečo asi? Nechápete, že ste vystavili vy rodičia svoje deti tejto „demokratickej zdravotníckej mafii“ na ich koristenie na zdraví vašich detí?
Väčšina ľudí, teda aj rodičov ste v súčasnosti žiaľ totálne hlúpi! Učte sa....Vaše deti nesmú zomierať skôr, ako vy sami....

O tom, prečo je Západná civilizácia nemorálna a že je určená na zánik, som analyticky psychologicky a filozoficky vysvetlil v mojich predchádzajúcich knihách:
-    Demokracia je principiálny omyl (aj DjePO)
-    Kresťanská civilizácia je omyl (ďalej aj KCjeO)
-    Zásadné omyly Západu a Vatikánu (ďalej aj ZOZaV)
-    Obroda Slovanov (aj OS)
-    Zbytočná vakcinácia a druhé vydanie „Nebezpečná vakcinácia“ (aj NV)
-    Slobodná tržná ekonomika je KATASTROFA (aj STEjeK)
-    Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovákov (aj VjeUNS)
-    Svetová vojna v r. 2025 (aj SVr2025)
-    Demokracia je totálny nezmysel (aj DjeTN)
-    Záhady ľudstva, Zeme, vesmíru (aj ZĽZaV)
-    Obroda kresťanského náboženstva Slovenov (OKNS)


Západ a ich Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovákov! My Slováci sme mali kresťanstvo dávno pred Vatikánom.... Kresťan je nasledovník Ježiša Krista. My Slováci sme najstaršie pôvodné autochtónne obyvateľstvo v Európe. Naši predkovia žili na Slovensku už pred 8000 rokmi a preto je slovenčina aj najstarší jazyk v Európe. Preto nikdy nebolo ani žiadne sťahovanie národov po páde Rímskej ríše. Všetko podvod. Neviete? Na konci knihy je trochu viac informácií.  

A prečo nie ste zdraví po celý život? A prečo máte mnohí rôzne alergie, ekzémy...? (Avšak zdá sa, že tieto metódy nefungujú na plesne.... Myslím, že na plesne je najlepšie presne naopak, ako píšem v knihe a teda silná oxidácia – napr. peroxid vodíka.) Pritom liečba je tak jednoduchá a lacná, ako píšem v tejto knihe! Nikto z vás už nikdy nebude trpieť na žiadnu alergiu, ak bude preventívne robiť to, čo píšem v knihe. A ak budete mať alergiu a potom budete „regenerovať“ svoje telo tak, ako píšem, vyliečite sa rýchlo... a bez liekov!! A pritom všetko je to zasa tak jednoduché, skoro zadarmo?...
Prečo to lekári nevedia? Ich to nezaujíma. Oni zarábajú...
Všetky súčasné civilizačné choroby, ako vysoký tlak, cukrovka, rakovina, alergie, kožné nemoci, respiračné nemoci, rôzne zápaly pľúc, rôzne bakteriálne a aj vírusové infekcie, degeneratívne choroby mozgu..... všetko sa dá liečiť skoro zadarmo  a výsledok je istý na 99 %!......... Čítajte túto moju knihu – od amatéra! Asi budem musieť robiť školenia pre lekárov?
Opakujem, sú vynikajúce technológie na diagnostiku a aj rôzne typy operácii. To je OK. Tu veda skutočne postúpila. Ale ako nás „farma mafia“ zabíja nezmyselnými a doslova „toxickými“ liekmi?
Prečo je väčšina lekárov magorov? Pretože v škole sa naučia, ako sa po latinsky volajú všetky kosti a cievy a .... ale nenaučia sa logicky premýšľať....  Logicky myslieť sa naučia len niektoré obory, ako internisti, chirurgovia... A ostatní sú ako bioroboti.
A tiež neexistuje kritický obor, ktorý by posudzoval účinnosť liekov a liečebných postupov a navrhoval účinné metódy a lieky a zakazoval neúčinné.

Slovenskí lekári sklamali na celej čiare....... Spriahli sa s týmito sionistickými Západnými zločincami proti vlastnému národu. Budú všetci súdení za toto „spiknutie“ proti národu! A podľa „zásluh“, kto sa ako zaslúžil o zabitie ľudí a  likvidáciu ekonomiky Slovenska budú súdení.... Navrhujem uplatniť tresty podľa mojej „Kapitoly 17 – Cena človeka“ v knihe Obroda Slovanov.
Toto v súčasnosti na Slovensku je zdravotnícka demokratická mafia. Nikdy sa nevyriešia problémy zdravotníctva na Slovensku na princípe demokracie a slobodnej tržnej ekonomike!
Navrhujem zaviesť zdravotnícky systém, ktorý bude motivovaný počtom zdravých a nie chorých (ako to bolo aj za socializmu). Podrobne v samostatnej kapitole.

Je možné, že tu uvádzané liečebné postupy fungujú len na mne a mne podobných ľuďoch a na 10 % ostatných nebudú tak fungovať!? Hoci ja mám svoje skúsenosti, že každého, koho som ja „liečil“ na koronavírus, zápal pľúc, respiračné choroby, .... rakovinu, vysoký tlak... problémy s chrbticou ... zaberala moja liečba na 100 %! Tu ani to nemôžem napísať?, tak sa mi to prieči... ,že „ ja som liečil“...... Však ja nie som lekár.... Ja som už len zúfalý z tohto skurveného demokratického zločineckého zdravotníctva...... Z tejto slobodnej tržnej demokratickej ekonomiky v zdravotníctve! Väčšina súčasných „demokratických“ lekárov majú „profesionálne zatemnenie mozgov“..... Títo (väčšina) sú tako „kyborgovia“, ktorí sa naučili „naspamäť po latinsky“ (teda nie po slovensky) všetky kosti, šľachy, svaly... ľudského tela ...., ale ináč sú nevedomí!
Títo „demokratickí“ lekári v skutočnosti nevedia liečiť skoro nič! .... Títo „demokratickí nevedomí“ sú závislí len od farmaceutických sionistických nadnárodných spoločností. Nepriatelia Slovanov, Západ, určuje našim lekárom, aké ich západné lieky majú predpisovať naši lekári. Oni – títo pseudo-lekári - v skutočnosti bez liekov od cudzích farmácií už nevedia liečiť nič! Čo sa to stalo na Slovensku?

Ďalej. Na základe zákona morálky, táto privilegovaná lekárska vrstva spoločnosti, ktorá v tejto koronavírusovej kríze sa ukázala, ako totálne zlyhala a zradila národ!, sa musí zlikvidovať......
Navrhujem reformu zdravotníctva, ktorá zníži počet „nekvalitných“ lekárov (a všetci tí, ktorí boli aktívni účastníci vakcínovania počas koronavírusu, budú prví prepustení) a hlavne zásadne znížiť náklady na lieky. Plán je uvedený v samostatnej kapitole.

Nemal som čas a ani peniaze na gramatickú a jazykovú korektúru. Preto je isté, že v texte budú opäť gramatické chyby. Ale mne to nevadí. Uprednostňujem vydať a dať verejnosti k dispozícií síce „nedokonalú“ knihu, ale myslením a informačne „duchovne revolučnú“ knihu. Myslím ako Slovák, teda som Slovák a tak som kolektivistický, teda myslením som založený, že chcem pomáhať.... To sme my „praví potomkovia našich predkov“, my Slováci, všetci.
 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Byť zdravý celý život“ má 152 strán formátu A5 a je v bežnom brožovanom vydaní. Stanovená cenníková cena pre kníhkupectvá je 18 EUR aj s DPH. Knihu si môžete kúpiť aj na internete, napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke minimálny počet 7 ks a max. 12 ks kníh za cenu 9 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 7 - 12 ks kníh – 9 EUR

V tom prípade nám napíšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.