Nebezpečná vakcinácia

Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela

Ľahká liečba koronavírusu a iných ŤAŽKÝCH chorôb

2. vydanie - výrazne rozšírené

 

Všetky texty a rady uvedené v tejto knihe nie sú ako náhrada lekárskej starostlivosti. Autor, vydavateľ, distribútori ani ďalší ľudia, ktorí sa podieľali na vzniku tejto knihy a na jej šírení, neručia za prípadné škody, ktoré by mohli vzniknúť pri nasledujúcich informácii. Toto je ochrana pred demokratickou zločineckou farmaceutickou a zdravotníckou medzinárodnou mafiou.

 

Obsah knihy "Nebezpečná vakciáncia - Ako odstrániť mRNA vakciny z tela":

Úvod

 1. Prečo neverím demokratickým lekárom
 2. Okamžitá jednoduchá liečba koronavírusu
 3. Rozvinutá komplexná liečba koronavírusu
 4. Liečba ťažko chorých
 5. Dezinfekcia
 6. Rúška a respirátory
 7. Jednoduchá prevencia proti koronavírusu
 8. Ruská metóda trvalej prevencie
 9. Prečo je vakcínovanie proti koronavírusu nebezpečné
 10. O „životospráve“ ľudí, ktorí neboli chorí celý život
 11. Minerály
 12. Liečba alergií a ekzémov
 13. Alzheimerová a Parkinsonová choroba
 14. Soľ nad zlato
 15. Borovica je liečebný zázrak
 16. Ako funguje súčasná demokratická zdravotnícka mafia
 17. Ako odstrániť koronavírusové vakcíny z tela
 18. Prvý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR
 19. Druhý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR

Záver

 

Úvod

Toto je 2. rozšírené vydanie prvej knihy, ktorá sa volala „Zbytočná vakcinácia. Jednoduchá prevencia a ľahká liečba koronavírusu a iných chorôb.“ Toto druhé vydanie, ktoré asi zo 40-50 % obsahuje texty prvej knihy, som nazval trochu ináč : „Nebezpečná vakcinácia....“. Pretože sa už ukazuje, že predpovede o tom, že súčasná vakcinácia je obdoba vakcinácie pred 100 rokmi, keď vytvorili Španielsku chrípku, bude asi pravdivá. V tejto knižke som doplnil veľmi dôležité informácie, ako liečiť ťažké choroby a teda aj ako by sa mali liečiť vážne zdravotné problémy, ktoré vzniknú v dôsledku týchto „experimentálnych“ vakcín Západnej civilizácie. O tom, prečo je Západná civilizácia nemorálna a že je určená na zánik, som analyticky psychologicky a filozoficky vysvetlil v mojich predchádzajúcich knihách – hlavne v knihe Obroda Slovanov. Teraz to je už len také jednoduché materiálne a zdravotné hľadisko, táto koronavírusová zločinnosť Západu a Vatikánu.... (Neviete, že Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovákov?!) Ale práve preto to bude pochopiteľné aj pre jednoduchých ľudí, ktorí po ich vakcínach budú mať vážne zdravotné problémy a budú zomierať. Keď budú zomierať, tak to pochopia aj oni......, že demokracia je nezmysel!

Opravujem zásadné teoretické (nie praktické) chyby, ktoré som napísal svojou spontánnosťou a chcením rýchlo reagovať v prvom vydaní. Ospravedlňujem sa odborníkom, že im to „chemicky“ nesedelo.

Ďalej je mix pôvodného textu a doplneného a opraveného nového textu. Zámerne nepíšem to, čo je bežne dostupné na internete.

Aj túto malú knižku som písal pod časovým stresom. Síce som ju písal asi 4 mesiace, ale vždy len večer, nemal som čas... a preto sa nerozčuľujte, že niekde sú preklepy a gramatické chyby... Nemal som ani čas a ani peniaze na opravu gramatiky! Taká je to táto doba demokratická?

 

A teraz z 1. vydania ....

Nechcel som písať takúto jednoduchú knihu, keď už píšem stále len filozoficko-psychologické analýzy. Ale nakoniec som to už nevydržal, čo sa to deje....? Do akého stupňa sa dostal tento sionistický podvod s koronavírusom??..... Ako je možné, že totálne zlyhali lekári na Slovensku aj v Čechách? To, že Západ je zdegenerovaný, to je jasné už asi 20 rokov a o tom podrobne píšem hlavne v mojej poslednej knihe Obroda Slovanov, že Západná civilizácia a aj Západné národy budú zničené.... a premenené..... a Slovanská civilizácia zavládne nad celou Európou.... a bude vládnuť na tejto planéte.... Ale, že už aj Slovenskí lekári sú takí nevzdelaní a zdegenerovaní.... a majú strach...?! ako Západní ľudia?

A tak som bol donútený napísať túto knihu, ktorú by som hlavne charakterizoval, ako „povstanie ducha Slováka, toho duchovne víťazného Slovena“, proti sionistickému podvodu s koronavírusom........

To, že je to podvod a koronavírus je úplne ľahko liečiteľná choroba, som si istý!!

Opakujem, slovenskí aj českí lekári sklamali na celej čiare....... spriahli sa s týmito sionistickými Západnými Vatikánskymi zločincami proti ostatným, ktorí sa nevedia brániť.... Budú všetci súdení za toto „spiknutie“ proti národu!!!! A podľa „zásluh“, kto sa ako zaslúžil o zabitie ľudí a likvidáciu ekonomiky Slovenska a Česka, budú odsúdení.... Určite navrhujem uplatniť tresty podľa mojej „Kapitoly 17 – Cena človeka“ v knihe Obroda Slovanov.

A hlavne.... lekári a nemocnice musia byť súdení podľa toho, koľko ľudí „vedomým neliečením“ a neospravedlniteľnou nevedomosťou, ako lekár aj nemocnica – zabili......!!

Len trochu odbočím. Viete, prečo je Vatikán (sionistická obchodná organizácia, ktorí sfalšovali Bibliu) úhlavný nepriateľ Slovákov aj všetkých Slovanov? Prečítajte si moju druhú knihu „Kresťanská civilizácia je omyl“.... a pochopíte! Ale veľa vysvetľujem aj v knihách „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“ a „Obroda Slovanov“.

...... A tak som použil rôzne moje staršie články, upravil ich, niečo som dopísal a túto knihu „Zbytočná vakcinácia“ som napísal za 4 dni...... Pretože sa hovorí : „Kto rýchlo dáva, dva krát dáva.“ No uvidíme ....

 

Ale toto 2. vydanie knihy s názvom „Nebezpečná vakcinácia“ som už písal skoro 4 mesiace....

Nesúhlaste so mnou. Je možné, že tu uvádzané liečebné postupy fungujú len na mne a mne podobných ľuďoch a na 20 % ostatných nebudú tak fungovať! Hoci ja mám svoje skúsenosti, že každého, koho som ja „liečil“ na koronavírus, zaberala moja liečba na 100 %!! .... Tu ani to nemôžem napísať?, tak sa mi to prieči... ,že „ ja som liečil“...... Však „kurva“ ja nie som lekár.... ja som už len zúfalý z tohto skurveného demokratického zdravotníctva...... z tejto slobodnej tržnej demokratickej ekonomiky v zdravotníctve!

Väčšina súčasných „demokratických“ lekárov majú „profesionálne zatemnenie mozgov“..... A k tomu drvivá väčšina majú ešte aj strach......... tak nech teda idú do riti.... Táto privilegovaná lekárska vrstva spoločnosti, ktorá v tejto koronavírusovej kríze totálne zlyhala a zradila národ!, sa musí zlikvidovať...... navrhujem reformu zdravotníctva, ktorá zníži počet lekárov o 50 %, náklady na zdravotníctvo a lieky min. o 50 % a pritom sa dosiahne výrazné zlepšenie zdravia populácie do 5 rokov.... podľa princípov uvádzaných v mojej knihe Obroda Slovanov.

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Zbytočná vakcinácia...“ má 134 strán formátu A5. Stanovená cenníková cena pre kníhkupectvá je 18 EUR aj s DPH. (Je to už vysoká cena a preto si môžete urobiť predstavu o kvalita obsahu tejto knihy aj tak, že si kúpite najskôr prvé vydanie „Zbytočná vakcinácia“, ktoré sa v súčasnosti predáva so zľavou 40 %.) Knihu si môžete kúpiť aj na internete, napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke s dopravou poštou minimálny počet 3 ks a max. 10 ks kníh za cenu 9 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 3 až 4 ks kníh – 9 EUR
Pre 5 ks až 10 ks kníh – 15 EUR

V tom prípade nám píšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.