Slobodná tržná ekonomika je KATASTROFA

Plán rozvoja Slovenska na 20 rokov.

Budovanie novej Slovienskej Veľkomoravskej ríše... Nového Uhorska

 

Tým hlúpostiam o „nirváne“ a nekonečnom šťastí so slobodnou tržnou ekonomikou veria už len nevzdelaní muži a duševne choré emancipované ženy.... OSN je úhlavný nepriateľ Slovanov!!! Súčasné princípy Západnej ekonomiky určite zničia túto planétu. Asi až 95 % ľudskej populácie (ale určite nie slovanská genetika haploskupina R1a...) sú podľa ruského analytika Pjakina duchovne len „zvieratá a bioroboti/zombí“. Súhlasím. A čo s tými Pjakinovými „ľudskými démonmi“ – materialistami a „tržnými“ podnikateľmi? V mojej knihe OS ich ja označujem ako psychopatov... Ako eliminovať a ekonomicky ovládnuť týchto až 95 % „zvierat, zombí a ich psychopatov“?? Ako zmeniť súčasnú „Západnú duševne chorú“ ekonomiku od živočíšneho primitivizmu – slobodnej tržnej (katastrofickej) ekonomiky – na ekonomiku „normálnu“?

 

Obsah knihy "Slobodná tržná ekonomika je katastrofa":

Úvod

 1. Základné zákony

 2. Stratégia

 3. Vzdelávanie

 4. Štátne úrady

 5. Praktická a reálna ekonomika

 6. Zdravotníctvo

 7. Komunálna sféra

 8. Súdnictvo

 9. Armáda

 10. Elitné duchovné školy

 11. Ľudské práva sú hlúposť

 12. Sfalšované dejiny Slovanov a Slovákov Západom a Vatikánom

 13. O Ariánizme ... teda prvotnom Slovanskom kresťanstve

 14. Rozvoj genetiky, nové Uhorsko, premena Nemcov na Slovanov

 15. Žena slúži, muž vládne

 16. Zvieratá myslia. Rastliny cítia

 17. Pre dobrotu – na žobrotu

 18. Intelekt - najvýznamnejšia ekonomická hodnota

 19. Teória riadenia podľa intelektu

 20. Nové štátne zriadenie

 21. Ako začať meniť ekonomiku

 22. Štyria jazdci apokalypsy

 

Záver

 

Úvod

 

Nevydržal som tento „Západom organizovaný“ koronavírusový demokratický chaos a rozhodol som sa navrhnúť dopredu moju „protiZápadnú“ stratégiu rozvoja Slovenska, podľa „duchovných“

princípov uvedených asi najlepšie v mojej štvrtej knihe „Obroda Slovanov“ (ďalej aj len OS)... Navrhujem v tejto knihe plán na 20 rokov. Teda plánujem budúcnosť! ..... nepredstaviteľné pre tržných ekonómov a demokratických fantastov, pre ktorých je slobodný trh „nirvána“ a nekonečné šťastie ....

Odbočím k súčasnému dianiu, ktoré zásadne ovplyvňuje ekonomiku na veľa rokov. Chápem, k dátumu 20.6.2021, ak Putin podporuje vakcináciu proti koronavírusu s ich „štátnou“ vakcínou Sputnik V. Ale vakcinácia so Západnými „súkromnými experimentálnymi“ mRNA vakcínami je asi len čistý „zločinecký“ obchod nadnárodných firiem a možno aj zásadné zdravotné poškodenie Slovákov a na internete sa píše, že je to aj úmyselné vyvraždenie Slovákov!!!! Neviem, uvidíme. Teda to uvidíme za 5 rokov, aký bude za 5 rokov rozdiel v počte obyvateľov pred vakcináciou mRNA vakcínami a o 5 rokov neskôr!!!

My Slovania sa máme spojiť... to je základná idea mojej knihy Obroda Slovanov... Teda „konečné“ spojenie Slovanov bude možné až vtedy, keď dôjde k duchovnej obrode Slovanov....... Opakujem. Je to zásadne dôležité... najskôr duchovná obroda Slovanov... každých skupín Slovanov samostatne – s duchovnou a „vojenskou“ podporou najväčšieho Slovanského národa Rusov.... a až potom bude možné zjednotenie....... Cieľom je aj duchovná obroda a aj zjednotenie..... Ale súčasne upozorňujem na to, že Putin asi nie je Slovanský človek... Putin je pravdepodobne žid a obhajuje záujmy židov, aj proti Slovanom, teda Rusom!! Okolnosti okolo Ukrajiny od r. 2014 sú silné argumenty pre to, že Putin asi nie je Slovan a neobhajuje záujmy Slovanov Rusov!!!!! Preto počítajte s tým, že Putinoví ľudia „neSlovania“ budú využívať tento židovský-sionistický demokratický systém a budú falšovať voľby rovnako, ako falšujú voľby sionisti aj na Západe!! Od pádu Mečiara boli na Slovensku všetky voľby sfalšované USA ambasádou a ESET-om..... A tak sa to robí všade v demokratickom Svete, ktorí ovládajú židia a hlavne sionisti!! Aj preto treba demokraciu zničiť a nastoliť „Slovanskú duchovnú“ totalitu. Doporučujem si zobrať vzor z totality v Číne a potom štúdia „duchovnej totality“ v mojej knihe OS.

Mám pocit, že práve teraz, ako sa rozbieha konečná fáza krachu Západnej demokracie a jej Západnej civilizácie a teda ekonomiky „slobodného trhu“ – teda komplexný krach Západu - že práve teraz je vhodná doba na zverejnenie nejakého konkrétneho „Slovanského“ plánu. Vidíme, že títo demokratickí politici - skompromitované prostitútky cudzích mocností, pretože do významných mocenských pozícií v demokratických štátoch sa dostanú len tí, na ktorých majú sionisti kompromitujúce dôkazy, teda títo „demokratickí“ politici slúžia ako vazali tým, ktorí ich vydierajú.... - to je táto „úžasná“ Západná demokracia – zločinecká a mafiánska žumpa a stoka! Súčasné všetky demokratické strany, demokratické štátne inštitúcie ....., nie sú schopní sa pozrieť na problémy reálne – nemôžu, nedokážu - tak poviem zdravým sedliackym rozumom – pretože sú ovládaní sionistickým Západom a satanským sionistickým Vatikánom!!!! Pochopte slovenskí Ťapákovci „nevzdelaní“..., že demokratické myslenie a chápanie je totálne pokrivené a pomotané.... Dokázal som to jasne hlavne v mojej poslednej knihe „Obroda Slovanov“..... Teda „demokratické“ politické strany sú na základe základných zákonov tohto vesmíru skoro výhradne len zločinecké strany a aj ich ľudia sú skoro výhradne len zločinci! Až na výnimky... ale proti týmto „duchovným osobnostiam“ všetci „demokrati“ a všetky „demokratické“ strany bojujú o dušu..... však čo, ak by sa prevalilo, aké svine zločinci sú tí demokrati??..... Ale opakujem, to všetko.... som analyticky dokázal v mojich predchádzajúcich knihách a tým sa nebudem tu ďalej zaoberať.

Už pred asi 13 rokmi som na zadnej obálke mojej prvej knihy „Demokracia je principiálny omyl“ napísal:

Za dobu fungovania demokratického systému sa začína hromadiť množstvo veľmi vážnych problémov, ktoré produkuje práve uvedený systém. A tento systém nevie riešiť svoje principiálne problémy zo samotnej svojej podstaty. Problémy, ktoré produkuje nie je schopný riešiť, pretože ich vyprodukovali práve zásadné, hlavné, fundamentálne princípy demokracie. Aby sa tieto hromadiace problémy dali riešiť, musí sa k ním pristúpiť na základe iných princípov.“

 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Slobodná tržná ekonomika je Katastrofa...“ má 256 strán formátu A5. Stanovená cenníková cena pre kníhkupectvá je 14,40 EUR aj s DPH. Knihu si môžete kúpiť aj na internete, napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke s dopravou poštou minimálny počet 4 ks a max. 10 ks kníh za cenu 7,20 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 4-6 ks kníh – 9 EUR
Pre 7ks až 10 ks kníh – 15 EUR

V tom prípade nám píšte objednávku na náš mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.