Program a hlavné ciele združenia

Na základe návrhov našich sympatizantov sme sa po dohode s p. Kysuckým rozhodli ponúkať prednášky pána Kysuckého pre záujemcov.

Objednávku na prednášku p. Kysuckého môže zaslať ktokoľvek – fyzická aj právnická osoba. Teda doslova aj skupina kamarátov.......... Podstatné je, že počet poslucháčov tejto prednášky bude min. 20!

Prednášky sa môžu realizovať kdekoľvek na Slovensku alebo v Česku, ale vždy len v sobotu a nedeľu od 17:00 hod. Ak bude prednáška v Česku, tak ak vzdialenosť miesta a prednášky od Žiliny bude väčšia ako 250 km, tak je potrebné, aby počet účastníkov bol aspoň 30. Prednáška bude trvať asi 3 hodiny.

Prednáška bude zo strany pána Kysuckého a teda aj nášho OZ, bezplatná!

V prípade záujmu vyplňte túto Objednávku a zašlite nám je aspoň 2-3 týždne dopredu.

Prednášku objednáte odoslaním vyplnenej objednávky (na stiahnutie tu) na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo vyplnením dotazníka nižšie.


Objednávka prednášky pána P. P. Kysuckého

Objednávame prednášku pána P. P. Kysuckého, autora jeho poslednej knihy „Obroda Slovanov“

Poznámka:
Je potrebné, aby Objednávateľ „poznal“ všetkých účastníkov tejto Prednášky. Pretože ak bude organizovaná veľká „masová“ Prednáška, kde bude viac ako 40-700 účastníkov, tak sa na takejto masovej prednáške môžu objaviť aj „demokratickí policajní provokatéri“. Takéto provokácie pán Kysucký vie veľmi dobre riešiť, má s tým viac ako 10-15 ročné osobné skúsenosti, ale jednoducho treba sa pri takomto počte účastníkov na toto pripraviť aj zo strany Objednávateľa a organizátora.

Na základe vyššie uvedenej Objednávky Vám naše OZ odpovie do 3-5 dní a potvrdí, odmietne, alebo dohodne s Vami iný termín pre „Vašu Prednášku“.


1. Miesto konania prednášky (presná adresa)

2. Kontaktná osoba usporiadateľa prednášky

3. Témata

Objednávateľ uvedie 4 témy, na ktoré chce odpovede a prednášku od pána Kysuckého. Čas prednášky na tieto 4 témy bude max. 50 % času prednášky. V prípade, že Objednávateľ prednášky neuvedie žiadne témy, tak pán Kysucký bude prednášať základné filozofické otázky – asi 50% času - a potom bude odpovedať na otázky poslucháčov.

Uveďte témy:


captcha
Powered by BreezingForms
 

 

Adresa: Obroda Slovanov, občianske združenie, Ochodnica č. 60, 023 35 Ochodnica

IČ: 50628496

Banka: VUB bank a.s., IBAN: SK30 0200 0000 0038 9055 4753E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predseda občianskeho združenia: Ing. Pavol Pijak

 

Citujeme zo STANOV OZ:

„Hlavným poslaním združenia je podpora, výroba a rozširovanie písomných materiálov za účelom duchovného obrodenia Slovanov a slovanských ideí a myšlienok, šírenie vedomostí v oblasti filozofie a psychológie, analýzy ideológií, náboženstiev, politických názorov, spoločenského vývoja a podobne“.

Ďalej citujeme: „Činnosť združenia sa realizuje najmä:
a) Usporadúvaním seminárov, prednášok, školení, kurzov, konferencií ...
f)  Vydavateľskou a publikačnou činnosťou, vydávanie periodických a neperiodických publikácii

Celé stanovy združenia OBRODA SLOVANOV tu.

Stiahnuť vo formáte pdf

V prípade, že niekto chce túto skrátenú reklamnú publikáciu v papierovej forme ako krátku knižnú publikáciu, môžeme dodať minimálny počet 50 ks za cenu 45 EUR aj s nákladmi na balenie a dopravu. Pre väčší počet kusov je cena úmerná 45/50 EUR za ks. V tom prípade nám pošlite objednávku, na základe ktorej vám vystavíme Zálohovú faktúru. Po uhradení Zálohovej faktúry Vám publikácie zašleme poštou.

Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov a aj iné slovanské „genetické“ zmýlené národnosti (ako napr. Maďarov, Rumunov) za zjednotenie Slovanov a vytvorenie nového Uhorska, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!

Toto nie je politická strana. Tu môžete byť všetci „Slovania“, Slováci, teda aj naši Maďari, ktorí sú určite geneticky Uhry, teda Slováci.

Nie je to ako v knihe „Obroda Slovanov“. Na tomto vebe je to spolok ľudí, ktorí si myslia, že ako „starší“ vedia podstatne viac, ako tí „chumaji“ mladí a mládež a deti..... a ženy. Títo „múdri“ starší otvorene hovoria, že mladí majú počúvať starších a ................ Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého „Obroda Slovanov“ a súhlasia s ideami tejto knihy, že Slovania sa majú spojiť.