Program a hlavné ciele združenia

 

Adresa: Obroda Slovanov, občianske združenie, Ochodnica č. 60, 023 35 Ochodnica

IČ: 50628496

Banka: VUB bank a.s., IBAN: SK30 0200 0000 0038 9055 4753E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predseda občianskeho združenia: Ing. Pavol Pijak

 

Citujeme zo STANOV OZ:

„Hlavným poslaním združenia je podpora, výroba a rozširovanie písomných materiálov za účelom duchovného obrodenia Slovanov a slovanských ideí a myšlienok, šírenie vedomostí v oblasti filozofie a psychológie, analýzy ideológií, náboženstiev, politických názorov, spoločenského vývoja a podobne“.

Ďalej citujeme: „Činnosť združenia sa realizuje najmä:
a) Usporadúvaním seminárov, prednášok, školení, kurzov, konferencií ...
f)  Vydavateľskou a publikačnou činnosťou, vydávanie periodických a neperiodických publikácii

Celé stanovy združenia OBRODA SLOVANOV tu.

Stiahnuť vo formáte pdf

V prípade, že niekto chce túto skrátenú reklamnú publikáciu v papierovej forme ako krátku knižnú publikáciu, môžeme dodať minimálny počet 50 ks za cenu 45 EUR aj s nákladmi na balenie a dopravu. Pre väčší počet kusov je cena úmerná 45/50 EUR za ks. V tom prípade nám pošlite objednávku, na základe ktorej vám vystavíme Zálohovú faktúru. Po uhradení Zálohovej faktúry Vám publikácie zašleme poštou.

Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov a aj iné slovanské „genetické“ zmýlené národnosti (ako napr. Maďarov, Rumunov) za zjednotenie Slovanov a vytvorenie nového Uhorska, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!

Toto nie je politická strana. Tu môžete byť všetci „Slovania“, Slováci, teda aj naši Maďari, ktorí sú určite geneticky Uhry, teda Slováci.

Nie je to ako v knihe „Obroda Slovanov“. Na tomto vebe je to spolok ľudí, ktorí si myslia, že ako „starší“ vedia podstatne viac, ako tí „chumaji“ mladí a mládež a deti..... a ženy. Títo „múdri“ starší otvorene hovoria, že mladí majú počúvať starších a ................ Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého „Obroda Slovanov“ a súhlasia s ideami tejto knihy, že Slovania sa majú spojiť.

Toto je „zlostná“ kniha!

Myslenie je základný princíp existencie človeka. Myslenie­­–duch je duálny protipól hmoty. Myšlienka nemá hmotu! Myslenie ale priamo ovplyvňuje a mení genetiku, teda hmotu človeka. Duch a hmota sa vzájomne ovplyvňujú, ale hlavný je duch, teda myslenie. Je pravdepodobné, že Slovania sú geneticky „najschopnejší“ národ a preto aj ich myslenie musí byť duchovne „najvyššie“! Len myslenie je „život“. Ostatné je smrť!
Viera je naivnosť....